20.12.2022 – 15.1.2023 predajňa zatvorená

Predaj

Strešné krytiny​

Kvalitná strešná krytina je základ každého domu, a preto by ste mali dobre zvážiť aké materiály a od akých výrobcov použijete. U nás máte zaručené, že nájdete iba kvalitné materiály a rokmi overených výrobcov, s ktorými úzko spolupracujeme. Ponúkame kvalitné keramické strešné krytiny, hliníkové strešné krytiny, plechové strešné krytiny, betónové strešné krytiny, asfaltové šindle od výrobcov ako sú Bramac, Tondach, Ruukki, Onduline a Blachprofil 2. Cena strešnej krytiny záleží od kvality a náročnosti na použité technológie a materiály. 

Odkvapové žľaby a systémy

Odkvapové systémy slúžia k zvodu dažďovej vody zo strechy. Najčastejšie sa skladajú z odkvapových rúr, žľabov, hákov a kolien. U nás nájdete rôzne farebné prevedenia vo vysokej kvalite, ktoré môžete zladiť podľa vašich osobných preferencií tak, aby ladili so strechou prípadne s fasádou. Všetky odkvapové systémy sú vyrábané z kvalitných materiálov od výrobcov ako KJG, Bramac a Prefa. Odkvapové žľaby ponúkame v klasickom alebo hranatom prevedení. Z materiálov si môžete vybrať medzi hliníkovým odkvapovým systémom a kovovým odkvapovým systémom. 

Strešné okná, výlezy, svetlíky, rolety a sieťky

Kvalitné strešné okná ponúkajú výborné izolačné vlastnosti proti tepelným stratám. Najmodernejšie okná nielen šetria peniaze vďaka dobrým izolačným vlastnostiam, ale aj výrazne odhlučňujú interiér od vonkajších zvukov. U nás nájdete kvalitné strešné okná od výrobcov VELUX, FAKRO a DAKEA. Nezabúdajte na strešné rolety, výlezy, svetlíky, sieťky a iné príslušenstvo, ktoré zvýši váš komfort. Všetky tieto výrobky nájdete aj u nás. 

Klampiarske výrobky

Ponúkame rôzne klampiarske výrobky ako sú hrebenáče, hrebeňové ukončenia, rozdelovacie lišty, úžľabia, záveterné lišty, snehové zábrany, odkvapové plechy, bočné oplechovanie, napojenie plechu na múr, oplechovanie komínov, opláštenie komínov, ako aj iné doplnky pre vašu strechu. Môžete si vybrať z rôznych materiálov hliník, meď, pozink alebo nerez. Klampiarske výrobky sú dôležité k funkčnosti strechy. Na výrobu sa používa plochý plech, väčšinou tej istej farby ako strešná krytina. Klampiarske výrobky si môžete prispôsobiť na našej 4 metrovej ohýbačke plechu, ktorú majú naši zákazníci zadarmo. 

Lewa stresne centrum ilava Klampiarske tmele a lepidlá

Klampiarske tmely a lepidlá

Máme širokú ponuku klampiarsky tmelov a lepidiel, ktoré majú výbornú mechanickú odolnosť, vysokú elasticitu a sú ideálnym riešením pre vašu strechu. Skladom máme lepidlá a tmely značky Sika, ktorá je renomovaný výrobca stavebnej chémie. 

Krovy a väzníky

Väzníkový krov je novodobá alternatíva k tradičným krovom. Tieto krovy sú ľahké, rýchle a menej nákladné. Majú vysokú tvarovú a konštrukčnú variabilitu. Sú vhodné ako strechy rodinných domov. Ponúkame kompletné stavebné rezivo pre vašu strechu od značky DREVOPAL.

Spojovací materiál

Spojovací materiál nemôže chýbať žiadnemu klampiarovi. Skrutky bez predvŕtania, matice, závitové tyče, podložky, klince, nity, uholníky, pätky piliera, hmoždiny, krytky držíme skladom. Navštívte nás a môžete si vybrať zo širokého sortimentu spojovacích materiálov značky HPM-TEC. Radi vám pri výbere vhodného materiálu pomôžeme. 

Náradie pre pokrývačov a klampiarov

V našej ponuke nájdete aj náradie pre pokrývačov a klampiarov ako sú sponkovačky, klincovačky, falcovacie náradie, nožnice na plech, ohýbacie kliešte a ohýbačky, nitovacie kliešte a mnoho iného. 

Výhody u nás

Tovar skladom

Máme veľké množstvo tovaru skladom. Stačí prísť a vybrať si.

Profesionálna pomoc

V predajni vám pomôžeme s výberom materiálov alebo produktov.

Modulárna ohýbačka zdarma

Pre zákazníkov ponúkame možnosť využitia modulárnej ohýbačky zadarmo.