20.12.2022 – 15.1.2023 predajňa zatvorená

O nás

Spoločnosť Léwa strechy s.r.o. vznikla v roku 2016 ako nápad troch iniciatívnych ľudí, ktorí sa v tejto brandži pohybujú od roku 1996 a objavili v Ilave potenciál pre rozvoj firmy takéhoto charakteru.

Názov – Léwa pochádza z pôvodného názvu mesta Ilava, čo je aj aktuálne sídlo firmy. Sme zameraní na poskytovanie našich služieb najmä v Ilavskom okrese, a preto je tento názov regionálne príjemný.

Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti strešných krytín, klampiarskych, pokrývačských a tesárskych prác a mnoho iného. Našou prioritou je reagovať na požiadavky zákazníka ihneď a poskytnúť mu profesionálne služby v oblasti striech.

Naša spoločnosť je orientovaná na kvalitu a profesionalitu. Spokojný zákazník je našim cieľom pri realizácií projektov. Sme si vedomí, že strecha domova je pre každého miestom odpočinku, kľudu, relaxu a pohody. Ponúkame vám preto služby, vďaka ktorým sa takto budú cítiť celé generácie Vašej rodiny.

Sme hrdým členom Cechu strechárov Slovenska.

Hodnoty spoločnosti

Spokojný zákazník

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.

Vysoká kvalita

Pri práci a použitom materiály je kladený vysoký dôraz na kvalitu.

Profesionalita

Profesionálna spolupráca od začiatku do konca.

Ciele spoločnosti

Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti strešných krytín, klampiarskych, pokrývačských a tesárskych prác a mnoho iného.

Naša vízia

Našou víziou je byť renomovanou spoločnosťou na trhu s kvalitnými výsledkami a s referenčným menom.

História spoločnosti

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

 

Strešné centrum Ilava